High level learning

[gtranslate]

Multi Crew Cooperation | MCC 737

Jet Orientation Course – JOC | Type rating – B737 of A320 (integrated)

Multi Crew Cooperation | MCC 737

Jet Orientation Course – JOC | Type rating – B737 of A320 (integrated)

Multi Crew Cooperation | MCC 737

Onze MCC-cursus leert je alle belangrijke vaardigheden die je nodig hebt om als verkeersvlieger in een meerkoppige bemanning te kunnen fungeren. De opleiding bereidt piloten voor op hun toekomstige rol als beroeps- of verkeersvlieger en slaat een brug tussen de afgeronde CPL-opleiding met ME-IR en een baan in de commerciële luchtvaart.

Minimale vereisten en/of voorkeuren

  • minstens een PPL(A)-IR of een CPL(A)-IR
  • afgeronde ATPL(A) opleiding met theorie certificaat
  • in het bezit van een MEIR strekt tot de aanbeveling

Cursus structuur- en opbouw

Cursus structuur- en opbouw

Aanvang is in principe elke week op maandag op basis van beschikbaarheid. De theoretische opleiding omvat ca. 25 uur, de praktijkopleiding (simulatoropleiding) heeft een omvang van 20 lesuren in een Boeing 737 simulator. De cursusduur is ca. 7 dagen, maar kan variëren afhankelijk van het aantal deelnemers. Driedaagse introductie, theorie, mock-up training en ‘computer based training’. Ongeveer 5 dagen simulatortraining, twee sessies per dag, elk twee uur (in totaal 4 uur per dag). Elke sessie begint en eindigt met een (de)briefing. Na het succesvol afronden van de training ontvangt de cursist het MCC-certificaat.
Aanvang is in principe elke week op maandag op basis van beschikbaarheid. De theoretische opleiding omvat ca. 25 uur, de praktijkopleiding (simulatoropleiding) heeft een omvang van 20 lesuren in een Boeing 737 simulator. De cursusduur is ca. 7 dagen, maar kan variëren afhankelijk van het aantal deelnemers. Driedaagse introductie, theorie, mock-up training en ‘computer based training’. Ongeveer 5 dagen simulatortraining, twee sessies per dag, elk twee uur (in totaal 4 uur per dag). Elke sessie begint en eindigt met een (de)briefing. Na het succesvol afronden van de training ontvangt de cursist het MCC-certificaat.

Theoretische opleiding | 25 uur – klassikale les

Het cursusboek behandelt zowel theorie als praktijk en belicht:
 

  • Crew Coordination Procedures
  • Advanced (Jet) handling skills Interfaces: leadership and authority
  • Personality: attitude and motivation
  • Teambuilding: communication

Praktische opleiding | 20 uur – simulator training

20 vlieguren waarvan elke deelnemer afwisselend 10 uur als piloot vliegend PF en 10 uur als piloot monitoring PM.

In de simulator worden deelnemers voorbereid op hun rol als PF en PNF. De simulatortrainingen worden opgenomen (zowel beeld als geluid); Prestaties en voortgang kunnen daardoor nauwkeurig worden geanalyseerd. Uiteraard wordt de training begeleid door gekwalificeerde instructeurs en professionele TRI’s en SFI’s. Alle instructeurs hebben jarenlange ervaring in luchtvaarteducatie en –training.

Cursusprijs

€ 3.890,- per persoon

Extra mogelijkheden

Cursus is uitbreidbaar met een Jet Orientation Course – JOC, en/of Type Rating Boeing of Airbus ‘integrated’ gecombineerd (vraag naar de mogelijkheden).

Cursusprijs

€ 3.890,- per persoon (MCC cursusprijs)

Extra mogelijkheden

Cursus is uitbreidbaar met een Jet Orientation Course – JOC, en/of Type Rating Boeing of Airbus ‘integrated’ gecombineerd (vraag naar de mogelijkheden).

Heb je nog vragen over een opleiding? Of heb je hulp nodig om de opleiding te vinden die het beste bij je past? Ons team helpt je graag! Ook kun je een gratis adviesgesprek aanvragen op een dag en tijdstip naar keuze. Persoonlijke benadering en gericht maatwerk zijn ons motto. Orbit Groundschool is opgericht in 2003, is goedgekeurd en wordt voor al haar geboden opleidingen door Inspectie Leefomgeving & Transport erkend als EASA Approved Training Organisation (ATO), onder certificatie nummer NL-ATO-25.