High level learning

[gtranslate]

Exam booking request sent

Our team has received your exam booking request

Exam booking request sent

Our team has received your exam booking request

What’s next?

Thank you for your exam booking at Orbit Groundschool. Final confirmation and payment request are to be expected approximately one month before the proposed exam date. When and if applicable, our team will keep you informed. Only for urgent questions or requests, please mail to: exam@orbit-groundschool.nl

Our team will keep you posted! Do you have any questions? Please send an email to exams@orbit-groundschool.nl or use the contact form on our contact page.

Heb je nog vragen over een opleiding? Of heb je hulp nodig om de opleiding te vinden die het beste bij je past? Ons team helpt je graag! Ook kun je een gratis adviesgesprek aanvragen op een dag en tijdstip naar keuze. Persoonlijke benadering en gericht maatwerk zijn ons motto. Orbit Groundschool is opgericht in 2003, is goedgekeurd en wordt voor al haar geboden opleidingen door Inspectie Leefomgeving & Transport erkend als EASA Approved Training Organisation (ATO), onder certificatie nummer NL-ATO-25.